درمان کیست مویی با لیزر [بدون جراحی] در تهران

عکس درمان کیست مویی یا پیلونیدال با لیزر

درمان کیست مویی با لیزر یا عمل سرپایی کیست مویی با هدف از بین بردن توده مویی که در پشت کمر و بالاتر از ناحیه باسن قرار دارد، انجام می شود. لیزر کیست مویی در تهران و روش های جراحی در شهرهای دیگر از جمله راه های درمانی هستند که بین اکثر مردم شناخته شده اند. اما اینکه چگونه درمان با جراحی یا لیزر انجام می شود؟ برای همه سوال است که تصمیم داریم در این مقاله به بررسی این موضوع در کلینیک اچ پی وی بپردازیم. اما بیاید ابتدا تعریف خلاصه ای از تعریف اینکه کیست مویی چیست داشته باشیم…

لازم است بدانید که اگر دچار علائمی شدید که گاهی ظاهر شده و سپس از بین رفته و مجدد ظاهر می شوند، دچار سینوس پیلونیدال مزمن شدید و در حقیقت تا زمانی که برای درمان قطعی کیست مویی اقدام نکنید، صد در صد بهبود پیدا نمی کند.
 

بیماری کیست مویی چیست؟

لیزر کیست مویی/ کیست مویی یا سینوس پیلونیدال یکی از بیماری های شایع نشیمنگاهی بین جوانان و میانسالان است که بیشتر مردان و پسران جوان را درگیر خ;dsj ود می کند. پزشکان تا به حال علت خاصی برای کیست مویی دنبالچه را نیافتند ولی برخی از موارد وجود دارند که درصد ابتلا به این عارضه را افزایش می دهند.

از جمله: داشتن موهای ضخیم و کلفت (که بیشتر در مردان وجود دارد)، چاقی مفرط، کم تحرکی و کارهایی که نیازمند نشستن طولانی مدت در روز می باشند. در نتیجه هر فردی با این سبک زندگی مستعد ابتلا به کیست مویی می باشد. 

همچنین بخوانید: عود کیست مویی

درمان کیست مویی با لیزر در تهران

می توان گفت درمان کیست مویی با لیزر یا پیلونیدوتومی بهترین روش برای از بین بردن این عارضه است که امروزه توسط متخصصان جراحی در کلینیک های پزشکی برای درمان قطعی بیماران استفاده می شود. از آنجا که روش های دارویی، گیاهی و خانگی تاثیری روی خارج کردن موهای برگشته به داخل پوست ندارند، تمام بیماران در آخر مجبور به انتخاب بین یکی از این دو روش لیزر یا جراحی هستند. بنابراین ما تمام نکات مرتبط با این دو روش را در اختیارتان میگذاریم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.


❗ برای وقت دهی و مشاوره در کلینیک اچ پی وی تماس بگیرید: ☎️ 02188871078☎️


با قرار دادن فیبر نوری در داخل کیست و از بین بردن دیواره های آن با استفاده از انرژی لیزر، نیازی به برش نبوده و شانس موفقیت آن بین 92 تا 95 درصد تخمین زده شده است که در دیگر روشهای درمان کیست مویی، این شانس به میزان 85% وجود دارد.

همچنین بخوانید: انواع کیست مویی با عکس

عکس عمل کیست مویی با لیزر در کلینیک اچ پی وی

عمل با لیزر در حقیقت به معنای استفاده از اشعه لیزر به جای تیغ جراحی برای برش و خارج کردن بافت عفونی از داخل پوست است. جراح طی درمان با لیزر فقط کیست مو ها را خارج می کند و بر خلاف جراحی سنتی قسمت بزرگی از پوست و گوشت فرد بریده نمی شود. اشعه لیزر تا عمق بافت عفونی نفوذ کرده و هرگونه عفونت را سوزانده و از بین می برد در نتیجه احتمال بازگشت بیماری کاملا نزدیک به صفر است. 

درمان با لیزر با دقت بسیار بالایی انجام شده و آسیب کمتری به پوست وارد می کند. به دلیل برش های بسیار کوچک لیزر، دوره نقاهت سریع تر است و افرادی که کیست خود را با لیزر درمان می کنند، معمولا پس از 2 الی 3 روز استراحت به محل کار و فعالیت های روزمره خود باز می گردند.

لیزر کیست مویی مطمئن ترین روش برای درمان و برداشتن سینوس پیلونیدال است، اما می تواند با عوارض احتمالی مانند بهبود ضعیف زخم همراه باشد. پزشک توسط اشعه پوست را برش زده و عفونت را خارج می کند.

از طرفی لازم به ذکر است از آنجایی که درمان کیست مویی با لیزر طی یک ساعت در کلینیک پزشک به صورت سرپایی انجام می شود، فرد نیازی به بستری در بیمارستان و بیهوشی ندارد. 

مطلب مرتبط : بهترین دکتر کیست مویی در تهران

هزینه درمان کیست مویی با لیزر

هزینه درمان کیست مویی با لیزر به مراتب از انواع روشهای جراحی به صرفه تر است ولی قیمت خود عمل جراحی سنتی کمی از لیزر پایین تر است. اما هزینه های جانبی جراحی سنتی از جمله بستری در بیمارستان، مراجعه به کلینیک برای تعویض پانسمان کیست مویی روزانه، دستمزد تیم بیهوشی، دارو و آنتی بیوتیک های قوی و… باعث شده که عمل با لیزر نسبت به جراحی به صرفه تر باشد. با این حال برای تعیین نرخ هزینه درمان با لیزر و جراحی سنتی لازم است که ابتدا بیمار توسط پزشک معاینه شود. زیرا به عوامل مختلفی از جمله وسعت بیماری، کلینیکی که برای درمان به آن مراجعه می کنید، نوع لیزر و دستمزد متخصص بستگی دارد.

هزینه عمل کیست مویی در کلینیک اچ پی وی

جهت اطلاع از هزینه دقیق درمان کیست مویی در کلینیک ما می توانید از توده خود عکس گرفته و به شماره روبرو در واتساپ ارسال کنید.

مطلب مرتبط: هزینه درمان کیست مویی با لیزر و عمل جراحی

مزایا لیزر کیست مویی چیست؟

در حالت ایده آل انتظار می رود که بیمار پس از عمل با لیزر نسبت به سایر روشها، از مزیت های زیر برخوردار می شود:

 • ترمیم سریع تر زخم بدون خطر عود بیماری
 • نیاز نداشتن به بستری بعد از انجام عمل
 • در نظر گرفتن راحتی بیمار و داشتن حالی کاملا مساعد پس از عمل
 • داشتن کمترین عوارض و اینکه بیمار قادر به مدیریت زخم است.
 • بازگشت زودهنگام به فعالیت های روزانه
Laser pilonidotomy is a new technique where ablation of the sinus tract is done by using radial laser fiber, one or two or maximum three 1 cm incisions
لیزر پیلونیدوتومی روش جدیدی است که در آن ابلیشن مجرای سینوسی با استفاده از فیبر لیزری شعاعی انجام می‌شود، یک یا دو یا حداکثر سه برش 1 سانتی‌متری برای جلوگیری از جمع‌آوری مایع و کمک به تخلیه موثر، در نتیجه امکان بهبود سریع‌تر زخم با قصد ثانویه ایجاد می‌شود. حداقل میزان عود و درد ناچیز است.

مراقبت های پس از لیزر کیست مویی

به طور معمول زمانی که بیماران پس از درمان به خوبی از زخم خود مراقبت می کنند، بهبودی به سرعت حاصل می شود. در نتیجه انجام نکات زیر می توانند به شما در درمان سریع کمک کنند:

 • از بین بردن موهای زائد: انجام این کار نقش بسیاری در روند نقاهت دارد زیرا باعث می شود محل زخم تحریک نشده و موهای اطراف به داخل زخم نفوذ نکنند.
 • استراحت و مراقبت : یکی از کارهایی که می توانید برای ترمیم زودتر زخم انجام دهید، این است که هنگام نشستن از بالشتک های گرد دوناتی استفاده کنید و به گونه ای بنشینید که به محل عمل شده فشاری وارد نشود.
 • حفظ بهداشت : پانسمان خود را به موقع عوض کنید و محل ترشحات را همیشه پاک کرده و تمیز نگه دارید.
 • مصرف داروهای مجاز : اگر پزشک داروهایی از قبیل آنتی بیوتیک تجویز کرد، حتما به موقع آنها را مصرف کنید.
 • پوشیدن لباس های مناسب : استفاده از لباس های گشاد و نخی تاثیر موثری در زودتر ترمیم یافتن زخم دارند.
 • نحوه خوابیدن پس از عمل کیست: تا ترمیم شدن زخم لازم است که سعی کنید رو به شکم یا پهلو بخوابید تا هیچ گونه فشاری به زخم وارد نشود.
 • مصرف میوه های حاوی ویتامین ث : خوردن میوه هایی از جمله پرتقال و کیوی از ترمیم کننده های طبیعی زخم هستند.

سایر راههای درمان کیست مویی

در صورتی که سینوس پیلونیدال درمان نشده باقی بماند، بیمار دچار عوارض عمل نکردن کیست مویی خواهد شد. دو نمونه از روشهای جراحی وجود دارند که امروزه برخی از پزشکان از آنها برای درمان کیست مویی استفاده می کنند. این دو روش کاملا با نحوه عملکرد لیزر تفاوت دارند. در ادامه به طور کامل آنها را شرح دادیم:

عکس عمل جراحی کیست مویی با روش باز و بسته

جراحی با روش باز

عمل جراحی با روش باز تحت بیهوشی در اتاق عمل انجام می شود که جراح با استفاده از تیغ جراحی محل عفونت و کیست را به طور کامل تخلیه می کند. محل زخم تا زمان بهبودی کامل باز مانده و روی آن پانسمان می شود. فرد باید روزانه پانسمان خود را تعویض کند. خروج مقداری خونابه یا ترشحات تا زمان جوش خوردن زخم طبیعی بوده و جای نگرانی نیست. طبق توصیه پزشک باید زخم را تمیز نگه داشته و داروهای خود را به موقع مصرف نمایید.

همچنین بخوانید: عمل جراحی کیست مویی

جراحی با روش بسته

در این روش محل کیست به شکل بیضی برش خورده و نسبت به روش های دیگر کمی متفاوت می باشد. پس از تخلیه کامل عفونت محل زخم بخیه خورده تا بهبود پیدا کند. در این روش احتمال عود بیماری و عفونت نسب به جراحی به روش باز بالاتر است. در نتیجه ممکن است فرد به آنتی بیوتیک های قوی تری نیاز پیدا کند.

عمل جراحی کیست مویی چه به روش باز انجام شود یا چه به روش بسته؛ درصد کمی احتمال عود وجود دارد که این احتمال پس از عمل با لیزر وجود ندارد.

روش های دارویی، خانگی و گیاهی

در این بین برخی گمان می کنند با استفاده از روش های درمان دارویی کیست مویی، درمان در خانه یا گیاهی می توانند این عارضه را درمان کنند ولی باید این نکته را در نظر بگیرید که کیست مویی توده ای پر از چرک و موهای زائد بدن بوده که به مرور زمان عفونت میکند و عفونت آن ممکن است در صورت عدم درمان به موقع وارد خون شده و زندگی فرد را تهدید کند. دارو های خانگی و گیاهی توان جلوگیری از این اتفاق را ندارند.

مراقبت های پس از جراحی

به جرات میتوان گفت مهمترین عاملی که دوره بهبودی شما به آن بستگی دارد، مراقبت های پس از جراحی است. عمل جراحی به روش بسته معمولا 4 هفته طول می کشد تا بهبود پیدا کند. در صورتی که اگر زخم باز باشد، هفته های بیشتری ترمیم پیدا کردن آن طول می کشد. در طی این مدت باید مراقب باشید که زخم عفونت نکرده و عود نکند.

معمولا زمانی که افراد با یکی از دو روش جراحی باز یا بسته زخم خود را درمان می کنند، 2 الی 4 هفته زمان می برد تا بتوانند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند. ولی اگر این درمان کیست مویی با لیزر انجام شود، این مدت به 2 الی 4 روز کاهش پیدا می کند.

انجام نکات زیر پس از جراحی کیست مویی با لیزر به بهبودی زودتر شما کمک می کنند:

 • خودداری از انجام ورزش ها و فعالیت های سنگین تا زمان بهبودی کامل.
 • بهتر است تا جایی که ممکن است کارهایی که نیاز به نشستن طولانی مدت دارند، انجام ندهید.
 • در صورتی که شغلتان ایجاب می کند طولانی مدت بنشینید، هر نیم ساعت سعی کنید بلند شده و قدم بزنید.
 • به راه کارهای پزشکتان به خوبی گوش کنید.

آیا ترکیدن کیست مویی به معنی درمان آن است؟

در حقیقت خیر! متاسفانه برخی از بیماران این باور غلط را دارند که با ترکاندن کیست در خانه از دست آن راحت شده و بیماری درمان می شود. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه بوده و فقط شرایط را بدتر می کنند.

زیرا پس از این اتفاق عفونت می تواند به صورت گسترده در قسمت های مجاور و کمر پخش شده و منجر به ایجاد کیست های کوچک شود. در نتیجه وضع آن نسبت به قبل بدتر می شود.

عکس ترکیدن درمان کیست مویی با لیزر

ولی در برخی از موارد بدون اینکه افراد کاری کنند، ممکن است کیست بترکد. که در این موارد سریعا در اول وقت باید به یک متخصص جراح عمومی مراجعه کنید.

مقایسه دو روش لیزر کیست مویی و جراحی

از آنجا که لیزر درمانی و روشهای جراحی تفاوت بسیاری با یکدیگر دارند، لازم است که آنها را بدانید تا بهترین انتخاب را هنگام درمان داشته باشید. البته لازم به ذکر است که لیزر درمانی روش نوینی بوده که به تازگی کشف شده و در درمان اکثر بیماری ها اثر بخشی معجزه آوری داشته که در حقیقت مزیت به حساب می آیند. این مزیت ها عبارتند از:

 • برای درمان کیست مویی با لیزر نیازی به بیهوشی نبوده و فرد تحت بی حسی موضعی عمل می شود.
 • در عمل با لیزر زخم نیازی به ایجاد برش های عمیق ندارد.
 • این روش با کمترین میزان خونریزی و درد همراه است.
 • از آنجا که در این روش زخم باز نمی ماند، نیازی به پانسمان های روزانه نیست.
 • درمان کیست مویی با لیزر طی یک ساعت به صورت سرپایی انجام می شود.
 • طی لیزر کیست مویی محل توده به صورت موضعی بی حس می شود و فرد عوارض بیهوشی جراحی را تجربه نمی کند.

کلیک کنید برای: دانلود PDF مقاله

سوالات متداول درباره درمان کیست مویی

45 دیدگاه

 1. حسین گفت:

  وقت بخیر. من حدود 3 سال پیش عمل جراحی بسته کیست مویی انجام دادم. چند وقته حس میکنم که پشتم ورم کرده. حس میکنم چرکه. میشه بگین علائم عفونت بعد از عمل کیست مویی چیه

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. احتمال عود کیست پس از عمل جراحی در مواردی وجود داره. از علائم عفونت پس از عمل میشه به خروج چرک، سوزش، التهاب، ورم و درد زمان نشستن اشاره کرد. بهتره که برای تشخیص سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید و از روشهای خود درمانی پرهیز کنید لطفا.

 2. سهیلا گفت:

  پسرم سه ماهه هکه کیست مویی گرفته

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. پیشنهاد میکنیم تا زمانی که مزمن نشده برای درمان آن اقدام کنید. برای درمان با لیزر در کلینیک ما با شماره روبرو تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۷۱۰۷۸

 3. احمد گفت:

  من هفته پیش اومدم برای درمان کیست مویی خدمتتون. خداروشکر نه سوزش دارم نه درد ولی کمی خونابه ازم خارج میشه. دلیلش چیه

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. خروج خونابه پس از عمل کیست مویی تا دو هفته کاملا طبیعی است. محل رو تمیز کنید و نگذارید که روی زخم خوناب جمع بشه.

 4. داوودی گفت:

  سلام و درود. من یه برآمدگی بالاتر از باسنم داشتم که با معاینه متوجه شدم سینوس مویی هست. از اون موقع دارم پماد و دارو مصرف میکنم ولی حس میکنم تاثیری نداشته و فقط کمتر ازش چرک خارج میشه

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. کیست مویی با دارو و یا پماد از بین نمیره و شما برای درمان صد در صد نیاز دارید که برای لیزر کیست مویی اقدام کنید. تعیین نوبت و وقت مشاوره از طریق شماره های 09197715527 و 02188871078

 5. کیوان گفت:

  سلام ببخشید من کیست مویی دارم منتهی خیلی تحقیق کردم و همه سعی دارن خودشون رو تبلیغ کنن…بعضیا میگن لیزر عود نمیکنه بعضیا میگن عود میکنه الان یه مرض باید چیکار کنه؟! کدوم روش واقعا اثر بخشه

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. برای درمان کیست مویی شما یا باید جراحی شوید یا عمل با لیزر انجام دهید که از بین این دو روش لیزر درمانی نتیجه قطعی تری دارد و به طوری میشه گفت که اشعه لیزر کیست رو ریشه کن میکنه. در آخر قطعا تصمیم با شماست.
   به دلیل اینکه عمق تراشیده شدن پوست در جراحی بشتر از لیزر است، بیمار معمولا پس از لیزر کیست مویی درد کمتری دارد و دوره نقاهت کوتاه تری را سپری می کند.

 6. رضا گفت:

  وقت شما بخیر دکتر عزیز.
  بنده یک مرتبه جراحی داشتم که متاسفانه مجدد عود کرده و ترشحات داره. میتونم در حال حاضر لیزر کیست مویی انجام بدهم؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. بله میتونید برای درمان با لیزر اقدام کنید. ولی ابتدا باید معاینه شوید. برای مشاوره حضوری با 02188871078 و برای مشاوره آنلاین با شماره 09197715527 تماس بگیرید.

 7. اشکان گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  کیست مویی دارم میخام با لیزر عمل کنم میشه بگید حدودا چند تا بخیه میزنید؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. عمل کیبست مویی با لیزر نیازی به بخیه زدن نداره و زخم پس از عمل جوش میخوره

   • شاهین گفت:

    یعنی مشابه جراحی باز ، زخم باز گذاشته میشه تا خودش جوش بخوره؟

    • hpvdarmanAdmin گفت:

     سلام دوست عزیز بعد از لیزر زخم بزرگی مثل جراحی اصلا وجود نداره که بخواد باز بمونه. چندتا سوراخ کوچیک روی پوست فقط ایجاد میشه که اونا هم باز میمونن تا خودشون خوب بشن

     • شاهین گفت:

      ممنون از پاسختون. یک سوال نهایی داشتم، چند وقت بعد از این روش عمل، میشه به ورزش های پر تعرق و ورزش های آبی برگشت؟

     • hpvdarmanAdmin گفت:

      سلام دوست عزیز بستگی به اندازه و وخامت کیست داره که پس از عمل دکتر بهتون میگه.

 8. نخعی گفت:

  سلام وقت بخیر جناب دکتر
  من ۴ تاکیست مویی پایین کمر دارم… بالیزر درمان میشه!؟…بعدچقد هزینش میشه!؟
  ممنون میشم

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز بله هر 4تا با لیزر قابل درمان هستند. لطفا برای اطلاع از هزینه ها با کلینیک تماس بگیرید. 02188871078

 9. امیر گفت:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم عمل لیزر درد یا زخم داره؟
  و اینکه چقدر طول میکشه

 10. مجید گفت:

  سلام شما عمل سرپایی کیست مویی با لیزر هم انجام میدین؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز. بله در این مرکز به طور تخصصی درمان بیماریهای نشیمنگاهی با لیزر انجام میشه. لطفا برای تعیین نوبت و مشاوره با شماره 02188871078 تماس بگیرید.

 11. هدایتی گفت:

  سلام من یه بار جراحی کردن دوباره دراومده میتونم لیزر کنم؟

 12. فرهاد گفت:

  سلام من پنج ساله کیست دارم ولی الان میخام مراجعه کنم میترسم احساس میکنم چون دیر مراجعه کردم بیشتر ادیت میشم موقع عمل ودوره نقاهت بیشتری داره؟؟؟درسته؟؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز الان میتونید برای درمان اقدام کنید. طبیعیه که هرچی بیشتر بگذره بیماری پیشرفته تر میشه. میتونید لیزر کنید که به هیچ عنوان درد یا سوزشی حس نمی کنید.

 13. عمو پورنگ گفت:

  سلام خدمت شما عزیزان
  بنده چند روز پیش عمل کیست مو داشتم که به صورت لیزر انجام شده وارد زمان عمل در محل کیست مو قبلی کمی برآمدگی به و جود آمده به نظر شما دلیل چیست؟
  آیا ممکن کیست کامل برداشته نشده باشد.؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز کاملا طبیعی هست محلی که لیزر رد شده کمی ورم داشته باشه. به مرور زمان کمتر میشه

 14. ناشناس گفت:

  سلام خسته نباشید من جای دنبالچم زخم کوچیکی شده ، میخواستم بدونم کیست مویی هست یا نه چون هیچ ورمی نداره .

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز زخم با کیست فرق میکنه ولی برای تشخیص دقیق هم میتونید حضوری مراجعه کنید یا به شماره 09197715527 در واتساپ عکس ارسال کنید.

 15. Shahram گفت:

  سلام .من یکبار عمل جراحی باز کردم کیستم رو و واقعا اذیت شدم .حالا دوباره بالاتر از کیست قبلی دوباره یه کیست مویی در اومده.خواستم بپرسم هر کیست مویی رو میشه عمل لیزر کرد ؟؟ یا ممکنه بخاطر بزرگ شدنش نشه لیزر کرد و دوباره مجبورم جراحی کنم ؟؟
  ممنون میشم سریعتر جواب بدین

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   سلام دوست عزیز مشکلی نیست میتونید لیزر کنید و کاملا کیست از ریشه درمان میشه. برای تعیین نوبت و مشاوره با شماره ۰۲۱۸۸۸۷۱۰۷۸ تماس بگیرید.

 16. رازی گفت:

  بعد لیزر کیست مویی میشه رابطه مقعدی داشت؟

 17. ابوالفضل گفت:

  دکتر من یک هفته هست که عمل کیست مویی انجام دادم و موهای اطرافش دارن رشد میکنن چطوری باید مراقبت کنم؟ لازمه که موها رو بزنم یا مشکلی نداره؟؟

  • امیر حسین گفت:

   خسته نباشید دکتر ببخشید آیا اگر کیست مزمن بشه و مقداری بزرگ بازم میشه با لیزر انجام داد من پیش دکتر رفتم گفتن که نمیشه و فقط باید جراحی انجام داد و لیزر نمیشه

   • hpvdarmanAdmin گفت:

    سلام دوست عزیز بله میتونید لیزر کنید مشکلی نیست. شماره تماس برای تعیین نوبت و مشاوره ۰۲۱۸۸۸۷۱۰۷۸

 18. هدی گفت:

  تا چند وقت بعد از لیزر کیست مویی درد و خونریزی داریم؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   با سلام، خونریزی که به هیچ عنوان ندارید. درد هم به مقدار خیلی کم فقط زمانی دارید که به ناحیه کمر فشار وارد شود.

 19. ستایش گفت:

  سلام من کیست مویی دارم که عفونت شدیدی داره باید قبل لیزر بذارم عفونتش از بین بره بعدش بیام یا همینطوری هم میتونید لیزر کنید؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   با سلام، خیر نیازی نیست صبر کنید میتونید همین الان هم لیزر کنید. شماره تماس تعیین نوبت و مشاوره ۰۲۱۸۸۸۷۱۰۷۸

 20. طالقانی گفت:

  سلام و وقت بخیر من جراحی کیست مویی انجام دادم یک سال پیش ولی الان که به دکتر مراجعه کردم گفتن که عود کرده میخواستم ببینم میتونم لیزر کنم؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   باسلام، بله میتونید به صورت سرپایی برای درمان کیست مویی با لیزر اقدام کنید. شماره تماس تعیین نوبت و مشاوره: 02188871078

 21. شیوا گفت:

  من یک سال پیش پیش شما لیزر کیست مویی انجام دادم خواهرمم میخواست انجام بده میخواستم بدونم هنوزم خود دکتر زارعی لیزر رو انجام میدن؟

  • hpvdarmanAdmin گفت:

   با سلام، بله هنوز خود دکتر زارعی عمل رو انجام میدن. شماره تماس برای تعیین نوبت و مشاوره: 02188871078

 22. لاله گفت:

  هزینه لیزر کیست مویی در اصفهان رو میفرمایین ؟؟ اینجام شعبه دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما
تماس واتساپ اینستاگرام