بهترین کلینیک و جراح فیستول کدام است؟ + دستمزد متخصص

بهترین جراح فیستول مقعدی در تهران و کرج کیست؟

زمانی که افراد به این بیماری دردناک مبتلا می شوند، عموما به دنبال بهترین جراح فیستول و یک متخصص خوب می گردند تا بتواند بیماری آنها را بدون کمترین درد و هیچ گونه عوارض درمان کند. از این رو مراجعه به یک پزشک خوب تاثیر به سزایی در درمان فیستول مقعدی دارد.

فیستول مقعد چیست؟

فیستول مقعدی یک مجرا غیر طبیعی است که به شکل تونل مانند ایجاد شده و می تواند اجزا مختلف مقعد را به یکدیگر متصل کند که این امر باعث ایجاد عفونت شده و زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. در اکثر افراد این تونل راهی به روی پوست پیدا کرده و از آن چرک یا خوناب خارج می شود. در صورت ابتلا به این عارضه حتما باید فرد برای درمان به یک متخصص فیستول مراجعه کند.

دکتر فیستول در تهران و کرج

یکی از بهترین مراکز درمانی در تهران که ساکنان البرز نیز می توانند خیلی راحت به آن مراجعه کنند، طبق تجربه و گفته بیماران عزیز، کلینیک زارعی و کلینیک ما می باشد که بالای 90 درصد افراد از عمل خود رضایت کامل را داشته و تا کنون موردی که بازگشت بیماری اتفاق افتاده باشد، وجود نداشته است. 

دکتر علیرضا زارعی یکی از بهترین جراحان عمومی در کشور عزیزمان ایران می باشد که تا کنون بیش از 1000 عمل موفق داشته و کادر درمانی ما همواره در خدمت مراجعین عزیز می باشند تا بدون هیچ گونه استرس و اضطراب، سلامت خود را مجدد به دست آورند.

مراجعه به متخصص چه نقشی در درمان فیستول دارد؟

اصولا وقتی تصمیم دارید برای مشکل یا مورد خاصی به پزشک مراجعه کنید، به دنبال یافتن شخصی هستید که علاوه بر تجربه، مهارت بالایی هم برای ارائه راه حل و از بین بردن بیماری داشته باشد. از این رو یک متخصص خوب برای درمان فیستول مقعد کسی می باشد که این مورد را با هم داشته، و علاوه بر آن حوصله و صبر زیادی برای صحبت با مراجعین داشته باشد. وقتی به چنین دکتری برای درمان مراجعه می کنید، در حقیقت درمان قطعی فیستول شما تضمین می شود و دیگر نگرانی باقی نمی ماند.

در نتیجه مراجعه به یک متخصص یا جراح خوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دستمزد جراح و کادر درمان چقدر است؟

در رابطه با این سوال باید بگوییم که هزینه عمل کاملا بستگی به طول فیستول و محل ایجاد شدن آن دارد. از این رو حتما باید بیمار ابتدا توسط پزشک معاینه شده و سپس هزینه جراحی فیستول ذکر شود.

تخمین هزینه با ارسال عکس

با ارسال عکس به شماره واتساپ روبرو می توانید از مشاوره همکاران ما و تخمین هزینه درمان اطلاع پیدا کنید.

مزیت درمان در کلینیک اچ پی وی نسبت به سایر کلینیک ها

زمانی که افراد به کلینیک ما مراجعه کرده یا تماس می گیرند، سوالات مختلفی در ارتباط با سرویس دهی کلینیک دارند. لازم به ذکر است که ما این مزایا را در قالب موارد زیر برای شما مطرح کردیم:

  • کادر درمانی خانم برای مراجعین خانم
  • درمان توسط خود پزشک 
  • استفاده از لیزر co2 برای از بین بردن فیستول
  • طول درمان کمتر از نیم ساعت
  • انجام عمل در کلینیک به صورت سرپایی 
  • بدون نیاز به بیهوشی (عمل تحت بی حسی موضعی)

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما