بهترین دکتر متخصص شقاق و کلینیک در تهران

دکتر متخصص شقاق در تهران

شقاق مقعدی یا فیشر آنال یک بیماری رایج نشیمنگاهی بوده که می تواند باعث ایجاد یک شکاف کوچک در هر قسمتی از مقعد و کانال رکتوم شود. این عارضه ربطی به سن و جنسیت افراد ندارد. زنان، مردان و کودکان در هر سنی می توانند به شقاق مقعدی دچار شوند. نکته که در این بین اهمیت بسیاری دارد؛ باید برای درمان به یک دکتر شقاق مقعدی خوب مراجعه کرد تا زودتر از این بیماری رها شد.

سوالی که اکثر بیماران دارند این است که اصلا برای درمان شقاق مقعدی به کدام متخصص باید مراجعه کرد؟

با ما همراه باشید تا کاملا از این موضوع آگاه شوید…

شقاق مقعدی و بهترین راه درمان آن چیست؟

اینکه بتوانیم یک دکتر خوب و ماهر برای درمان شقاق خود پیدا کنیم، کاملا بستگی به این موضوع دارد که این عارضه به چه درمانی نیاز داشته باشد. 

همانطور که پیشتر هم ذکر کردیم، شقاق یک شکاف کوچک در نزدیک مقعد یا داخل کانال رکتوم است که اکثرا به دلیل یبوست اتفاق می افتد. در بعضی از افراد این زخم به خودی درمان پیدا می کند ولی در بعضی دیگر اگر بیش از 4 هفته طول بکشد، اصطلاحا به آن شقاق مزمن گفته می شود و باید برای درمان آن فکر جدی در پیش گرفت.

حال سوال این است که: 

بهترین درمان برای شقاق مقعدی چیست؟ 

به جرات میتوان بیان کرد که بهترین درمان فیشر مقعد لیزر تراپی است که از داخل زخم و عفونت را سوزانده و جوش می دهد. این روش با جدیدترین نوع لیزر که همان CO2 می باشد انجام شده و تنها نیم ساعت از وقت بیمار را می گیرد. بهترین اتفاق اینجاست که پس از درمان فرد نیاز به استراحت مطلق به هیچ عنوان ندارد. 

برای درمان به کدام متخصص باید مراجعه کرد؟

اگر به دنبال بهترین کلینیک و متخصص برای درمان شقاق مقعدی هستید، کلینیک اچ پی وی یکی از موفق ترین و معتبر ترین ها در زمینه درمان انواع بیماری های نشیمنگاهی است. از این جهت این آگاهی را به شما می دهیم که امروزه قطعا تبلیغات بسیاری از کلینیک های درمان بیماری نشیمنگاهی را دیدید که یقینا قصد ما هم زیر سوال بردن آنها نیست و این رضایت بیماران است که بیان گو ماجراست.

از این رو در زمینه درمان انواع بیماریهای نشیمنگاهی بهترین گزینه جراح عمومی بوده که با واقف بودن به تمام روش های درمان می تواند بهترین آنها را متناسب با شرایط هر بیمار معرفی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما